MUHTEŞEM DOĞA GEZİSİ Tur Programı

 

MUHTEŞEM DOĞA GEZİSİ

MAŞUKİYE – ORMANYA HOBBİT EVLERİ  ABANT – YEDİGÖLLER – GÖLCÜK GÖLÜ

1 GECE KONAKLAMALI 3 GÜN

 

PROGRAM
1. Gün: Samsun - Kocaeli Maşukiye ( Gece Yolculuğu )
Siz değerli misafirlerimiz ile Öğretmenevi Önü 23:00 – Yeşilyurt AVM Önü 23:15 Kocaeli Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz.

2. Gün: Maşukiye - Samanlı Dağı - Sapanca Gölü Ormanya Doğal Yaşam Parkı (53 Farklı Türden 467 Hayvan ve Bitkinin bulunduğu Doğal Yaşam Alanı)
Sabah erken saatlerde Maşukiye’ye varış. Alacağımız Kahvaltımızın ardından gezimize tertemiz havası ve yemyeşil doğanın içerisinde güzel bir yürüyüş ile başlıyoruz. Şehrin kalabalık alanlarından uzaklaşıp, doğa içerisinde gerçekleştirdiğimiz bu yürüyüş sırasında çektiğimiz harika fotoğraflar bu geziyi ölümsüzleştirecektir. Doğa yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra eski adıyla Uzuntarla tabiat parkı yeni adıyla Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Alageyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbitler filmiyle tanıdığımız kahramanların kaldıkları evlerin bulundukları alanları geziyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı gezimizi tamamladıktan sonra buraya veda ederek Sapanca Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Sapanca gölü sahil şeridinde serbest zaman veriyoruz.  Bu zaman sırasında göl kenarında yürüyüş yapabilir, deniz bisikletine binebilir veya günün yorgunluğunu atmak içine çay-kahveniz yudumlayabilirsiniz.Serbest zamanımızın bitmesinin ardından Otelimize hareket. Akşam yemeği ve Konaklama Otelimizde.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

 

Lüks Model Otobüsler ile Yolculuk

Otellerde 1 Gece Lüks Otelde Konaklama

2 Sabah Kahvaltısı 1 Akşam Yemeği

Yedigöller Minibüs Ücretleri

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Loresima Travel Hijyen Paketi

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

Tüm Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

Tüm Özel Harcamalar

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler      

Kişisel Harcamalar

Öğle Yemekleri  

 Notlar

 

!!! ÖNEMLİ !!!

LÜTFEN AÇIKLAMALARI OKUYUNUZ

 

Covid-19 Pandemi (Sosyal Mesafe) Önlem ve Kurallarımız 

** Geziye Katılacak olan tüm misafirlerimizin (HES) kodu olmalıdır. Kayıt esnasında sizlerden bu Kod istenecektir. HES Kodu olmayan misafirimiz geziye Kayıt Yaptıramaz.
** Araçlarımız Sosyal Mesafe Kuralları Dahilinde hareket edecek olup, tüm aile olmayan katılımcılarımız 2’li Koltuklarda Tek Oturacaktır.
** Araçlarımızda Dezenfektan ve temizlik En üst seviyede tutulacaktır.
** Her misafirimiz için Hijyen Paketi dağıtılacak olup, araç içersinde maskesiz seyahat edilemeyecektir.
** Gezi Öncesi Tur Görevlisi Arkadaşlarımız tarafından Elektronik Ateşölçerler ile tüm misafirlerimizin kontrolü yapılacak olup, Ateş derecesi 37,5 ve üstü olan misafirimiz tura alınmayacaktır.
** Gezi süresince gidilecek olan mekanlar restoranlar tarafımızdan titizlikle seçilecek, hijyen kurallarının uygulanması sağlanacaktır..
** Dışarıdan Araç içerisine (Su Hariç) Her hangi bir gıda maddesi kabul edilmeyecektir.
** Gezilen bölgelerde yapacak olduğunuz alışveriş ürünleriniz, araç Bagaj kısmında muhafaza edilecek olup, araç içerisine alınmayacaktır.


İptal Şartları
Rakip Turizm Otel.İnş.Teks.Gıda San.Tic.Ltd.Şti
Kale Mah. İstiklal Caddesi. No 35/B İlkadım / Samsun
0362 432 68 84


Bu çıktı 25.01.2021 12:55 tarihinde verilmiştir. Rakip Turizm Otel.İnş.Teks.Gıda San.Tic.Ltd.Şti tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.