VEZİRKÖPRÜ KANYON GEZİSİ

 • VEZİRKÖPRÜ KANYON GEZİSİ Açıklama : VEZİRKÖPRÜ KANYON GEZİSİ
  0.00
  Kişi Sayısı

  Gezilecek Yerler : Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu
  Kalkış Noktaları : Samsun ÖğretmenEvi Önü - Yeşilyurt AVM Önü
  Geceleme / Konaklama : GÜNÜBİRLİK /
  Tarihler :
  Tur Program Yazdır : Tur Programını Yazdır
  En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
  Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
  0.00
  KİŞİ | GECE
  'dan başlayan
  fiyatlar
  Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.
   
  Tur Adı
  VEZİRKÖPRÜ KANYON GEZİSİ
  Konaklama
  Geceleme
  GÜNÜBİRLİK
  Tanıtım
   

  VEZİRKÖPRÜ KANYON TURU

  **** TEKNE TURU İLE DOĞAYI KEŞFET ****  

  Gezilecek Yerler
  Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu
  Tur Programı
  Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu

  Siz değerli misafirlerimiz ile, Öğretmenevi Önü : 07:00 -  Atakum Yeşilyurt AVM Önü : 07:15 aracımızdaki yerlerimizi alarak,Vezirköprü’ye Hareket Ediyoruz. Çakallıda Alacağımız Sabah Kahvaltımızın ardından Vezirköprü`ye Varıyoruz Ve Adatepe, Oymaağaç Ve Türkmen Köylerini Geziyoruz. Oymaağaç Köyünde Kazı Alanlarını, Adatepe Köyünde Tarihi Eski Çamaşırhaneyi Geziyor ve Şahinkaya Kanyonu’na Hareket Ediyoruz. Şahinkaya Kanyonu; Yaklaşık 5 Km Uzunluğu Ve Zaman Zaman 350 Metre Duvar Yüksekliği İle Muhteşem Bir Doğa Harikasıdır. 1 Saatlik Kanyon Gezisi Boyunca, Her Dirsekte Farklı Heyecanlar Ve Farklı Sürprizlere Tanık Olurken; Kanyon İçindeki Hava Sirkülâsyonu Aklımızı Başımızdan Alacak Ve Ruhumuzu Serinletecektir. Kanyondan Çıkmazdan Önce Kanyonun En Muhteşem Noktasında Feribotumuzun Motorunu Durduruyor Ve Derin Sohbetler Eşlinde doğanın en güzel renklerini Fotoğraflıyoruz.Kanyon Tekne turumuzun ardından Vezirköprü çarşı içinde bulunan tarihi han’da sizlere güzel bir öğle yemeği veriyoruz. Yemek sonrası Arkeolojik Verilerle Geçmişi Kalkolitik Döneme Kadar Gittiği Kanıtlanan Vezirköprü’nün Yazılı Geçmişi İse 3500 Yıldır. Kale İçi Evleri, Hamamları, Bedesteni, Saat Kulesi, Camileri, Taşhan’ı, Taş Medresesi İle Tarihi Bir Dokuya Sahiptir Vezirköprü… Dünya Tarihine Adını Yazdırmış Köprülüler Sülalesi Osmanlıyı En Zor Döneminde 45 Yıl Ayakta Tutmuştur. Her Köşesinde Köprülüler Sülalesinin İzlerini Barındıran Vezirköprü, Sivil Mimarisi İle De Dikkat Çeker. Taşhan’dan Başlayıp İzleyeceğimiz Güzergâhla Taş Medrese’de Sonlandıracağımız Şehir İçi Turumuzu Bitirirken, Bu Zamana Dek Vezirköprü’yü Tanımadığımıza Hayıflanacak Ve (Çamlık Parkında İçeceğimiz Veda Çayıyla Günü Tamamlamış Olacağız. Buradaki Serbest Zaman Sonrası Samsuna hareketimiz başlıyor ve sizleri aldığımız noktaya bırakarak başka bir LORESİMA TRAVEL organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

  Hareket Yerleri :
  Samsun ÖğretmenEvi Önü - Yeşilyurt AVM Önü

  FİYATLAR


  ÜCRETE DAHÝL OLAN HÝZMETLER   ÜCRETE DAHÝL OLMAYAN HÝZMETLER

   

  Lüks Model Otobüs ile Yolculuk

  Çakallıda Menemen + Serpme Kahvaltı

  Tarihi Han’da 1 Öğle Yemeği (Set Menü)

  Feribot Ücreti

  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

  Araç içi Kapalı Su İkramı

  Loresima Travel Hijyen Paketi

   

   

   

  Programda Belirtilmeyen Yemekler ve Hizmetler

  Tüm Şahsi Harcamalar

   

  Kalkış Tarihleri

  Tur Notları

   

  !!! ÖNEMLİ !!!

  LÜTFEN AÇIKLAMALARI OKUYUNUZ

  Covid-19 Pandemi (Sosyal Mesafe) Önlem ve Kurallarımız 

  ** Geziye Katılacak olan tüm misafirlerimizin (HES) kodu olmalıdır. Kayıt esnasında sizlerden bu Kod istenecektir. HES Kodu olmayan misafirimiz geziye Kayıt Yaptıramaz.
  ** Araçlarımız Sosyal Mesafe Kuralları Dahilinde hareket edecek olup, tüm aile olmayan katılımcılarımız 2’li Koltuklarda Tek Oturacaktır.
  ** Araçlarımızda Dezenfektan ve temizlik En üst seviyede tutulacaktır.
  ** Her misafirimiz için Hijyen Paketi dağıtılacak olup, araç içersinde maskesiz seyahat edilemeyecektir.
  ** Gezi Öncesi Tur Görevlisi Arkadaşlarımız tarafından Elektronik Ateşölçerler ile tüm misafirlerimizin kontrolü yapılacak olup, Ateş derecesi 37,5 ve üstü olan misafirimiz tura alınmayacaktır.
  ** Gezi süresince gidilecek olan mekanlar restoranlar tarafımızdan titizlikle seçilecek, hijyen kurallarının uygulanması sağlanacaktır..
  ** Dışarıdan Araç içerisine (Su Hariç) Her hangi bir gıda maddesi kabul edilmeyecektir.
  ** Gezilen bölgelerde yapacak olduğunuz alışveriş ürünleriniz, araç Bagaj kısmında muhafaza edilecek olup, araç içerisine alınmayacaktır.

  FOTOĞRAF GALERİSİ