LAVANTA BAHÇELERİ TURU

 • LAVANTA BAHÇELERİ TURU Açıklama : LAVANTA BAHÇELERİ-SALDA GÖLÜ-PAMUKKALE
  750.00 TL
  Kişi Sayısı

  Gezilecek Yerler : PAMUKKALE-SALDA GÖLÜ-ISPARTA LAVANTA BAHÇELERİ-SAGALASSOS ANTİK KENT
  Kalkış Noktaları : Samsun Öğretmen Evi Önü
  Geceleme / Konaklama : 1 GECE 2 GÜN / LÜKS OTELDE KONAKLAMA
  Tarihler : 24 Temmuz
  Tur Program Yazdır : Tur Programını Yazdır
  En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
  Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
  750.00 TL
  KİŞİ | GECE
  'dan başlayan
  fiyatlar
  Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.
   
  Tur Adı
  LAVANTA BAHÇELERİ TURU
  Konaklama
  LÜKS OTELDE KONAKLAMA
  Geceleme
  1 GECE 2 GÜN
  Tanıtım
   

  LAVANTA BAHÇELERİ

  PAMUKKALE-SALDA GÖLÜ-SAGALASSOS ANTİK KENTİ

   

  1 GECE 2 GÜN  

  Gezilecek Yerler
  PAMUKKALE-SALDA GÖLÜ-ISPARTA LAVANTA BAHÇELERİ-SAGALASSOS ANTİK KENT
  Tur Programı
  1. Gün: SAMSUN ? DENİZLİ PAMUKKALE GECE YOLCULUĞU

  Siz değerli misafirlerimiz ile 19:00 Öğretmenevi önü – 19:15 Yeşilyurt Avm önünden aracımıza yerleşerek Merzifon-Çorum-Ankara üzerinden Denizli Pamukkale’ye doğru gece yolculuğumuza başlıyoruz.


  2. Gün: PAMUKKALE- HİERAPOLİS ANTİK KENTİ-SALDA GÖLÜ ? ISPARTA

  Sabah erken saatlerde Pamukkale’ye varış. Alacağımız Kahvaltımızın ardından,Hierapolis Antik Kenti’ne doğru hareket ediyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Burada turumuza devam ederken şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada bencezeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra bir sonraki durağımız Denizli'nin meşhur tekstil atölyeleri olacaktır. Buradaki alışverişlerimizi tamamladıktan sonra öğle yemeğimiz için restoranımıza doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından Türkiye’nin 3. En derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin olarak nitelendiren Salda Gölü’nün bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Salda Gölü’ne veda ediyor ve Isparta’ya doğru hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Otelimize yerleşme. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde.


  3. Gün: SAGALASSOS ANTİK KENTİ ? İNSUYU MAĞARASI - LAVANTA BAHÇELERİ

  Sabah Otelde alacağımız Kahvaltımızın ardından Otelden ayrılıyor ve gezimize  Sagalasoso Antik Kenti ile başlıyoruz. ilk yerleşimin m.ö.10000 lere kadar gittiği kentin zaman içerisinde değişen ev sahiplerinin bıraktığı izleri birlikte keşfe çıkıyoruz. kütüphane, tiyatro, hamam, tapınak ve anıt çeşmeleri ’ni görerek tarihin derinliklerine yaptığımız yolculuğun ardından, Burdur’a 13 Km uzaklıkta  olan Türkiye’de Turizme ilk açılan İnsuyu Mağarasına hareket ediyoruz. 597 metre uzunluğa sahip olan mağaranın karstik yapının erimesi ve aşınmasıyla oluşan sarkıt ve dikitler sizleri hayrete düşürecek. Burada fotoğraflarımızı aldıktan sonra Isparta’nın Keçiborlu İlçesi’ne bağlı Kuyucak Köyü’ne varıyoruz. Köyün kerpiç evleri, kaldırım kenarlarındaki Lavanta öbekleri ile bizleri etkiliyor. Köyün yerli halkı geçimini genellikle lavanta üretiminden sağlıyor. Kuyucak Köyü yollarında ilerlemeye devam edince mor tarlaları gördüğümüz zaman gözlerimizi kapatıyor ve etrafı saran güzel lavanta kokusunu içimize çekiyoruz ve bu güzel kokunun tüm hücrelerimizi temizlediğini hissediyoruz. Yol boyunca ilerledikçe mor lavanta tarlalarını gördüğümüz zaman şok olmamak ve hayran kalmamak mümkün değil. Hemen kendimizi lavanta tarlalarının içine atıyoruz ve lavanta tarlalarında çalışan işçilerden işin inceliklerini izledikten ve öğrendikten sonra lavantalarımızı toplamaya başlıyoruz. Lavantalarımızı topladıktan sonra bu güzel manzarayı ve anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekiyoruz. Lavanta tarlaları içerisinde fotoğraflarımızı çekip, yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra Lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi yapıp bu güzel manzaraya veda ediyor ve Samsun dönüş Yolculuğumuza başlıyoruz.


  4. Gün: ISPARTA - SAMSUN

  Yoldaki Molalarımızın ardından Samsun’a varış ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.


  Hareket Yerleri :
  Samsun Öğretmen Evi Önü

  FİYATLAR

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk
  24.07.2020Müsait750.00 TL 900.00 TL - 3 - 6 Yaş 500.00 TL
  7 - 11 Yaş 625.00 TL


  ÜCRETE DAHÝL OLAN HÝZMETLER   ÜCRETE DAHÝL OLMAYAN HÝZMETLER

   

  Lüks Model Otobüsler ile Yolculuk

  Isparta’da 1 Gece 5***** Otelde Konaklama

  Pamukkale’de 1 Sabah Kahvaltısı

  Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı

  Otelimizde 1 Akşam Yemeği

  Profesyonel Rehberlik Hizmeti

  Araç içi ikramlar

  Türsab Seyahat sigortaları

   

   

   

  Gezi süresince alınacak tüm öğle yemekleri

  Tüm Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

  Tüm şahsi harcamalar ve Otel Minibar Kullanımı

   

   

  Kalkış Tarihleri

  24 Temmuz

  Tur Notları

   

  !!! ÖNEMLİ !!!

  LÜTFEN AÇIKLAMALARI OKUYUNUZ

   Covid-19 Pandemi (Sosyal Mesafe) Önlem ve Kurallarımız 

  ** Geziye Katılacak olan tüm misafirlerimizin (HES) kodu olmalıdır. Kayıt esnasında sizlerden bu Kod istenecektir. HES Kodu olmayan misafirimiz geziye Kayıt Yaptıramaz.
  ** Araçlarımız Sosyal Mesafe Gereği %50 doluluk oranı ile hareket edecek olup, tüm katılımcılarımız 2’li Koltuklarda Tek Oturacaktır.
  ** Araçlarımızda Dezenfektan ve temizlik En üst seviyede tutulacaktır.
  ** Her misafirimiz için Hijyen Paketi dağıtılacak olup, araç içersinde maskesiz seyahat edilemeyecektir.
  ** Gezi Öncesi Tur Görevlisi Arkadaşlarımız tarafından Elektronik Ateşölçerler ile tüm misafirlerimizin kontrolü yapılacak olup, Ateş derecesi 37,5 ve üstü olan misafirimiz tura alınmayacaktır.
  ** Gezi süresince gidilecek olan mekanlar restoranlar tarafımızdan titizlikle seçilecek, hijyen kurallarının uygulanması sağlanacaktır.
  ** Araçlarımızda (Kapalı Bardak Su) hariç ikram (Çay,Kahve,Soğuk içecekler) verilmeyecektir.
  ** Dışarıdan Araç içerisine (Su Hariç) Her hangi bir gıda maddesi kabul edilmeyecektir.
  ** Gezilen bölgelerde yapacak olduğunuz alışveriş ürünleriniz, araç Bagaj kısmında muhafaza edilecek olup, araç içerisine alınmayacaktır.

   

   

  !!!!! İnsanları Öldüren tedbirsizliktir !!!!!

   

  FOTOĞRAF GALERİSİ