Hakkımızda

  • HAKKIMIZDA,
    Loresima Travel  2006 Yılında Kurulan Kültür ve Turizm Bakanlığına Bağlı 5087 Belge No'lu  Samsun ve Çarşamba ilçesinde siz değerli misafirlerine hizmet veren bir seyahat Acentasıdır. Acentamız Yurtiçi ve Yurtdışı Kültür Turları ağırlıklı çalışmaktadır.Bunların yanı sıra Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak biletleri,Otel Rezervasyonları ve Vize işlemlerinde tecrübeli personellerimiz tarafından hizmet verilmektedir.
    Loresima Travel kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sunar, hayalini kurduğunuz tatili sizin için planlar. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu otelleri ve 7/24 hizmet sunan seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz adrestir.

    Tatil için cennetten bir köşe olarak adlandırabileceğiniz beldeleri, dünyanın en güzel ülkeleri, şehirleri hatta lezzetleri ile size merak ettiklerinizi sunan www.loresimatravel.com.tr  her detayı sizin için düşünür ve merak ettiklerinize yanıt verir.